11.05.2011 18:31:01 |
|
Erwin |
Internet Explorer 9 is de nieuwste versie van de webbrowser van Microsoft. Deze versie maakt het surfen nog leuker, veiliger etc.
Alleen heeft deze een compatibiliteitsprobleem waardoor de actuele en historische weerdata niet meer op de betreffende pagina’s werden weergegeven. Dit compatibiliteitsprobleem is vandaag opgelost voor de nieuwe Internet Explorer 9
Het is ook mogelijk om in Internet Explorer 9 snel naar de Compatibiliteitsmodus te schakelen. Boven in de adresbalk waar in dit geval het adres van www.weerstationhaaksbergen.nl staat, ziet u rechts van deze balk 3 iconen. het eerste icoon is een gescheurd papier. Het 2de icoon is de Refresh knop en het 3de icoon is een rood kruisje (stop).
Met het 1ste icoontje kunt u de betreffende pagina al dan niet in de compatibiliteitsmodus weergeven. 1 keer klikken is genoeg om te schakelen.
De compatibiliteitsmodus kan worden gebruikt voor websites die zijn ontworpen voor oudere browsers. Deze websites worden dan beter weergegeven.